PROFI PAD - kontrastní design

Vysoký komfort Pravá kůže Český výrobek

PROFI PAD – komfortní jezdecký pad s posedlím, je vhodný i pro náročnější a přesnější tréninkovou práci s koněm. Určeno pro jízdu bez sedla a třmenů. Více

Kód produktu: VN33-11

13 000 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ČernáTmavě hnědáNugátová
ŠampaňskáKrémová
Krátký rovnýKrátký rovný s thermogelem
ČernáMoccaKaštanová

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

PROFI PAD – komfortní jezdecký pad s posedlím, je vhodný i pro náročnější a přesnější tréninkovou práci s koněm. Určeno pro jízdu bez sedla a třmenů.

Jízda v PROFI PADu je díky posedlí velmi příjemná a pohodlná. Jezdec sedí v posedlí stejně jako v sedle, je podporován v křížích a vynakládá menší úsilí k udržení rovného a správného sedu. Posedlí má tři vrstvy, mezi latexovými pěnami je vnitřní vrstva thermoaktivní gelu. Latex odpruží nárazy a th. gel je tlumí. Bočnice jsou bez výplně. Profi pad je vyroben z protiskluzného koženého veluru a bočnice jsou perforovány odvětrávacími průduchy. Na spodní straně je pěna s textilií, která je odolná proti potu koně, a proto netvrdne. 

PROFI PAD nemá kostru ani komoru, proto jej lze zakoupit bez napasování. Doporučujeme požívat s podsedlovou dečkou. Pro dobrou stabilitu PROFI PADU na koni je nutné správně dotáhnout podbřišník!

  • posedlí pomáhá jezdci stabilizovat sed, díky lepší stabilitě pak může snadněji udržet společné těžiště s koněm
  • podporuje ke správnému používání holení, velmi vhodné k nápravě špatného sedu a návyků
  • jezdec se díky těsnému kontaktu s koněm učí lépe vnímat pohyby a reakce koně, proto doporučujeme též pro začátečníky a děti
  • PROFI PAD  doporučujeme  pro všechna plemena koní a pro citlivé jezdce, kteří jezdí na koni s vysokým kohoutkem  
  • Jezdecké pady Baloun® vyrábíme pouze bez třmenů, z důvodu bezpečnosti jízdy

 PROFI PAD vyrábíme v různých velikostech, vyberte si svou velikost podle orientační tabulky.

Tento výrobek dodáváme AUTOMATICKY jako komplet s podbřišníkem naší značky, abychom mohli garantovat správnou funkci. Typ podbřišníku si vyberete v konfiguraci produktu.
Typy podbřišníků dodávaných k PROFI PADU si můžete prohlédnout
zde: podbřišník - rovný krátký
zde: podbřišník - rovný krátký s thermogelem