Jsme rodinná firma z Jižní Moravy a vyrábíme luxusní kožené sedlářské výrobky NA ZAKÁZKU.
Luxus pro nás znamená vysokou kvalitu výrobyoriginalitu a maximální komfort pro koně a jezdce. K tomu směřuje naše snažení - výrobky si sami vymýšlíme, vyrábíme, prodáváme i propagujeme. Všechny produkty vyrábíme v naší dílně, kde jsou pod stálou kontrolou kvality.     

Výrobky značky  Baloun® jsou novátorské, nebojíme se používat nové materiály a postupy. Překonáváme zažité stereotypy a technologické postupy "klasické sedlařiny". Chceme nabídnut koním i jezdcům maximální pohodlí a jednoduchou údržbu, což některé "tradiční" materiály a technologie výroby neumožňují. Hodně investujeme do inovace střihů a vývoje nových modelů, které jsou vždy dlouhodobě testovány, aby byly pohodlné a zároveň vydržely větší zátěž.

Naše návrhářská dílna dává výrobkům originální design, baví nás vyrábět krásné věci a navrhovat je v duchu módních trendů. Zákazník si může vybrat z široké nabídky barevných i vzorovaných kůží. Pro ty, kteří chtějí mít vybavení v jednom stylu nabízíme limitované designové kolekce.

Čerpáme z bohatých zkušeností sportovního závodního ježdění Roberta Balouna - majitele firmy a vynálezce flexisedla Baloun. Využíváme také dlouholetých zkušeností z naší dřívější kožedělné výroby 

Máme vlastní grafické studio, které vytváří produktová videarozhovory i fotografie

Vše jde od nás přímo k vám.