1) Možnosti placení - Česká a Slovenská republika

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

Apple pay:
pro uživatele mobilních telefonů Apple iPhone s prohlížečem Safari lze při platbě kartou využít služby Apple pay, pokud máte v peněžence telefonu uloženou platební kartu.

Platba bankovním převodem - online zrychlený převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Bankovní převod

Klasický bankovní převod, který provedete v internetovém bankovnictví vaší banky. Po odeslání objednávky se vám zobrazí platební pokyny přímo na obrazovce a také vám příjdou na váš e-mail, který jste zadali v rámci objednávkové formuláře.

2) Doprava

Celosvětovou dopravu všech zásilek pro nás zajišťuje Zaslat.cz a Česká pošta.

Cena dopravy v rámci České a Slovenské republiky je 140 Kč vč. DPH. Doručení probíhá mezi 1 až 3 pracovními dny.
Cena dopravy v rámci EU je 15 až 30 € vzávislosti na zemi vč. DPH. Doručení probíhá mezi 3 až 5 pracovními dny.
Cena dopravy v rámci Evropy (mimo EU a Ruska) je 50 € vč. DPH.
Cena dopravy v rámci Severni Ameriky (USA + Canada), JAR, Austrálie + Nový Zealand a Ruska je 100 € vč. DPH