CHAPSY - S TŘÁSNĚMI - hladká kůže

Vysoký komfort Pravá kůže Český výrobek

Chapsy Baloun® s třásněmi jsou velmi příjemné na nošení díky mnoha detailům. Jsou vyrobeny z měkké a poddajné hladké kůže. Více

Kód produktu: VN12-5

4 100 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ČernáMocca

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Chapsy Baloun® jsou velmi příjemné na nošení díky mnoha detailům. Jsou vyrobeny z měkké a poddajné hladké kůže. Střih je v dolní části zúžený a přizpůsobený tak, aby se v oblasti kolen příliš nenatahovaly. Nohavice se zapínají z boku na zip, který překrývá kůže a dole je našitá guma proti vytahování nahoru. Chapsy jsou prošity dvojitým světlým šitím. Třásně jsou dlouhé 10 cm. V pase je zapínání na přezku v přední i v zadní části.

Pokud vám nevyhovuje žádná velikost z naší tabulky, můžete si vybrati možnost ušití "Na míru" a k objednávce napište do poznámky vaše míry! Upozornění: Zákazník je zodpovědný za správnost naměřených mír.