CHAPSY - velur

Vysoký komfort Pravá kůže Český výrobek

Chapsy Baloun® jsou velmi příjemné na nošení díky mnoha detailům. Jsou vyrobeny z měkké a poddajné velurové kůže. Více

Kód produktu: VN12

3 500 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ČernáTmavě hnědá

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Chapsy Baloun® jsou velmi příjemné na nošení díky mnoha detailům. Jsou vyrobeny z měkké a poddajné velurové kůže. Střih je v dolní části zúžený a přizpůsobený tak, aby se v oblasti kolen příliš nenatahovaly. Nohavice se zapínají z boku na zip, který překrývá kůže a dole je našitá guma proti vytahování nahoru.V pase je zapínání na přezku a vzadu je pro větší pohodlí široká pruženka. Chapsy mají vepředu našité sedlo z hladké kůže a můžete si zvolit i zajímavou variantu se světlým podložením. Celé jsou prošity dvojitým světlým šitím 

Pokud vám nevyhovuje žádná velikost z naší tabulky, můžete si vybrat možnost ušití "Na míru" a k objednávce napište do poznámky vaše míry! Upozornění: Zákazník je zodpovědný za správnost naměřených mír.