PODBŘIŠNÍK - OKOPÁVACÍ - KRÁTKÝ S THERMOGELEM

Vhodné i pro citlivé koně Pravá kůže Český výrobek

Skokový okopávací podbřišník s thermoaktivním gelem a gumou na obou stranách. Podbřišník má anatomicky tvarovaný kryt pro ochranu hrudníku koně. Více

Kód produktu: VN31

4 800 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ČernáMoccaKaštanová

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

KOŽENÝ SKOKOVÝ okopávací podbřišník má anatomicky tvarovaný kryt pro ochranu hrudníku koně. Podbřišník je polstrovaný thermoaktivním pěnovým gelemkterý tlumí tlak na svalstvo koně, je velmi komfortní pro koně a zároveň zajišťuje pevnější stabilitu sedla na koni. Má gumy z obou stran a jejich pružnost má přesně takovou míru, aby byl podbřišník stabilní, ale přitom dostatečně pružil a přizpůsobil se pohybu koně. Je vhodný i pro citlivé koně, každodenní jízdárenskou práci a pro náročné sportovní výkony.

NEREZOVÉ PŘEZKY S PRUŽINOU usnadňují jezdci dotahování podbřišníku ze sedla. Podbřišník je vyroben z impregnované kůže, která nenasáká potem, netvrdne a nepraská. Díky tomu zůstává dlouhodobě měkký a poddajný. Snadná údržba nezabere moc času.
Přezky s pružinou nabízíme pouze ve stříbrné barvě.