OHLÁVKA SE JMÉNEM - hnědo-zlatá

Vhodné i pro citlivé koně Pravá kůže Český výrobek

Luxusní KOŽENÁ OHLÁVKA pro koně v designové kombinaci HNĚDO-ZLATÁ s vyšitým jménem vašeho koně, stáje apod. Jméno vyšité zlatou kovovou nití se na slunci krásně třpytí a společně se zlatým kováním dodává elegantní vzhled Více

Kód produktu: VN15-6

3 700 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Luxusní KOŽENÁ OHLÁVKA pro koně v designové kombinaci HNĚDO-ZLATÁ s vyšitým jménem vašeho koně, stáje apod. Jméno vyšité zlatou kovovou nití se na slunci krásně třpytí a společně se zlatým kováním dodává elegantní vzhled.

Kožená ohlávka z tmavě hnědé luxusní kůže je polstrovaná zlatou kůží na nánosníku a na zátylku. Polstrování je komfortní i pro citlivé koně. Ohlávka je velmi příjemná, měkká, poddajná a přitom pevná. Má zakulacené hrany, protože je vyrobena speciální technikou obalování, kdy jsou jemnou kůží obalovány jednotlivé dílce z nylonového popruhu.

Ohlávky Baloun® mají díky vysokému podílu ruční práce a kvalitním materiálům dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Jméno, které chcete vyšít na ohlávku napište velkými písmeny do textového pole. Styl a velikost písma je typizovaný bez interpunkce (háčků a čárek) - viz obrázek.

Maximální počet znaků včetně mezer pro velikost:
- pony: 8 znaků včetně mezer
- cob 9 znaků včetně mezer
- full 10 znaků včetně mezer