OHLÁVKA A VODÍTKO SE JMÉNEM - SET - hnědo-krémová

Vhodné i pro citlivé koně Pravá kůže Český výrobek

Luxusní set - KOŽENÁ OHLÁVKA a VODÍTKO pro koně v designové kombinaci HNĚDO-KRÉMOVÁ s vyšitým jménem vašeho koně, stáje apod. Jméno vyšité krémovou pokovovanou nití se na slunci krásně třpytí a společně se zlatým kováním dodává setu elegantní vzhled. Více

Kód produktu: VN15-12

5 300 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Luxusní set - KOŽENÁ OHLÁVKA a VODÍTKO pro koně v designové kombinaci HNĚDO-KRÉMOVÁ s vyšitým jménem vašeho koně, stáje apod. Jméno vyšité krémovou pokovovanou nití se na slunci krásně třpytí a společně se zlatým kováním dodává setu elegantní vzhled.

Kožená ohlávka z tmavě hnědé luxusní kůže je polstrovaná krémovou kůží na nánosníku a na zátylku. Polstrování je velmi příjemné i pro citlivé koně. Ohlávka má zakulacené hrany, je měkká a poddajná, přitom velmi pevná a komfortní pro koně. Je vyrobena speciální technikou - obalování, kdy jsou jemnou kůží ručně obalovány dílce z nylonového popruhu. Kožené vodítko s popruhem má vysokou pevnost a je velmi příjemné do ruky, v případě proklouznutí vás nepopálí. Díky tomu můžete koně snadněji udržet.

Ohlávka a vodítko Baloun® mají díky vysokému podílu ruční práce a kvalitním materiálům dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Jméno, které chcete vyšít na ohlávku a vodítko napište velkými písmeny do textového pole v konfiguraci produktu. Styl a velikost písma je typizovaný bez interpunkce (háčků a čárek) - viz obrázek.

Maximální počet znaků včetně mezer pro velikost:
- pony: 8 znaků včetně mezer
- cob 9 znaků včetně mezer
- full 10 znaků včetně mezer 

K vodítku je možné dát i bezpečnostní PANIK KARABINU. Cena ve zlaté barvě je 100Kč.

Délka vodítka je 200 cm včetně karabiny, v PONY vel. 180 cm.