DĚTSKÉ MINI SEDLO - MODEL 5

Vysoký komfort Pravá kůže Český výrobek

Kožené bezkostrové MINI SEDLO pro první krůčky v sedle, pro děti do hmotnosti 25 kg. MODEL č. 5, barevná varianta -  hnědá MOKA se světlým prošitím. Lze zakoupit bez napasování na koně. Více

Kód produktu: VN17-5

13 000 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Krátký rovnýKrátký rovný s thermogelem
Mocca

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Kožené bezkostrové MINI SEDLO pro první krůčky v sedle, pro děti do hmotnosti 25 kg. MODEL č. 5, barevná varianta -  hnědá MOKA se světlým prošitím. Lze zakoupit bez napasování na koně.

MINI SEDLO Baloun® dobře formuje sed a drží jezdce v těžišti. Na posedlí a kolenních bočnicích je použit protiskluzný kožený velur. MINI SEDLO má nastavitelné kolenní opěrky, které nastavíte dítěti přímo na míru. Posedlí je polstrováno thermoaktivním pěnovým gelem, který je vysoce  komfortní, protože tlumí nárazy jezdce do koně a naopak. Při dosednutí se natvaruje podle dítěte a společně s protiskluzným velurem ho pomáhá stabilizovat na koni. Thermoaktivní pěnový gel je použit jako výplň i na spodní straně mini sedla, proto nejsou pro koně výkyvy dítěte při jízdě tak rušivé. Pro pomocné držení dítěte je na přední rozsoše pevně přišitý řemínek. Součásti MINI SEDLA jsou i pevně přišité, nastavitelné třmenové řemeny se třmeny. Na spodní straně MINI SEDLA je použita pěna s textílií.

MINI SEDLO Baloun® dodáváme AUTOMATICKY jako komplet s podbřišníkem Baloun®, abychom mohli zaručit  jeho správnou funkciTyp podbřišníku si vyberete v konfiguraci produktu.
Typy podbřišníků dodávaných k MINI sedlu si můžete prohlédnout
zde: podbřišník - rovný krátký
zde: podbřišník - rovný krátký s thermogelem