UZDEČKA - OBALOVANÁ

Vhodné i pro citlivé koně Pravá kůže Český výrobek

Luxusní kožená uzdečka Baloun® je poddajná, maximálně pohodlná a příjemná pro koně i v místech intenzivního tlaku na hlavu koně. Více

Kód produktu: VN13-1

4 300 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ČernáMocca
Čelenka v barvě kůžeBéžové krokoHnědé krokoČerné krokoHadinaStříbrnáZlatá

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Luxusní kožená uzdečka Baloun® je poddajná, maximálně pohodlná a příjemná pro koně i v místech intenzivního tlaku na hlavu koně. Má zakulacené hrany a propracované měkké polstrování. Čelenka na uzdečce je upevněna tak, aby neodírala  koně v nadočnicových obloucích. Uzdečka Baloun® je velmi pevná, protože je vyrobena technikou obalování, kdy je jemnou kůží obalen nylonový popruh. Jedná se o náročnou technologii výroby s vysokým podílem ruční práce. Díky vysoce kvalitním použitým materiálům mají uzdečky Baloun® dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Můžete si vybrat z více barevných kombinací a z více tvarů čelenky. Nazdobit si ji můžete krystaly Swarovski. K uzdečce nabízíme také otěže.

Velikost cob a full.