HIPOREHABILITAČNÍ SET

Kvalitní zpracování Pravá kůže Český výrobek

Hiporehabilitační set byl vyvinut ve spolupráci s hiporehabilitačním centrem. Více

Kód produktu: VN35

12 000 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Tmavě hnědá

Na zakázku - Tento produkt Vám bude vyroben na míru dle Vašich požadavků. Doba odeslání je z pravidla do 14 dnů. S ohledem na to, že produkt je vyráběn na zakázku, vezměte prosíme na vědomí, že od kupní smlouvy není možné odstoupit a v některých případech není možné zboží ani vyměnit.
ks

Hiporehabilitační set Baloun® byl vyvinut a testován ve spolupráci s hiporehabilitačním centrem tak, aby byl jezdec instinktivně nucen, co nejvíce zapojit a používat svaly. Proto jsou doplňky připevněny takovým způsobem, aby byly pevné a přitom pohyblivé. Tento princip více aktivuje nervovou soustavu.

Základem setu je jezdecký pad z protiskluzného koženého veluru, který je v horní části měkce polstrovaný latexem. Na něm jsou našité 2 pruhy suchého zipu - mechu. Dle potřeb klienta se připevní suchým zipem jednotlivé části setu – třmenové řemeny se třmínky, madla, polštářky, klíny, balonek. Madla jsou měkká a pohyblivá, připevněná po stranách a uprostřed, vyrobena  z protiskluzného koženého veluru. Třmenové řemeny z hladké kůže dodáváme i s dětskými třmínky. Svrchní materiál ostatních doplňků je vyroben z látkové imitace veluru, která se dá odepnout a vyprat v pračce na 30°C. 

VARIANTA -  A: jezdecký pad se suchým zipem pouze v přední části  + třmenové řemeny se třmínky + madlo + kolenní opěrky + podbřišník
VARIANTA -  B: jezdecký pad se suchým zipem v přední i zadní části + kompletní sada se všemi pomůckami (viz úvodní obrázek)